Bez kategorii

Czekoladki jako forma reklamy

Czekoladki jako forma reklamy

Pragniesz zwiększyć rentowność swojej firmy? Szukasz nowych sposobów na to, aby przynosiła jeszcze większe dochody? Jeżeli tak, koniecznie powinieneś spojrzeć na grupę produktów, która nie została jeszcze doceniona przez wszystkich klientów. A są to czekoladki reklamowe. Mogą przybierać różną postać. Od klasycznych tabliczek czekoladek, zapakowanych w firmowe opakowanie, aż po pojedyncze, niewielkie czekoladki, umieszczone w ekskluzywnych opakowania. Podpowiadamy jakie czekoladki reklamowe wybierać, oraz jak najlepiej je wręczać, by uzyskać najlepszy efekt.

Współczesne metody produkcji czekolady pozwalają na stosowanie różnych technik ich dekorowania. Obecnie czekoladka nie musi posiadać płaskiej i gładkiej powierzchni. Zamiast tego, na jej górnej stronie mogą być wykonane wzory o dowolnych kształtach, np. z białej czekolady. Umożliwia to stworzenie na czekoladce oryginalnego logo, które będzie widoczne po rozpakowaniu. Odpada wówczas konieczność umieszczania nadruków na opakowaniu, aby móc uzyskać efekt dużego zaskoczenia.

Czekoladki z nadrukiem są szczególnie mocno popularne w kilku porach roku. Są to okresy przedświąteczne, a także walentynki. Naturalny zwyczaj obdarowywania się słodkościami przed świętami bożego narodzenia sprawia, że firmy dużo wcześniej zaczynają poszukiwać smakołyków dla siebie. Oto kilka głównych powodów, dla których czekoladki są dziś uznawane za ekskluzywne upominki firmowe i zawsze spotykają się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

Od tego, jaki rodzaj czekolady wybierzemy, będzie zależeć smak produktu. Dla wysokiej jakości czekoladek, zalecane jest wybieranie lepszych i droższych gatunków. Pomimo że zwiększa to cenę końcową słodyczy, to jednak pozwala uzyskać naprawdę duży efekt zaskoczenia i nadaje podarunkowi luksusowego charakteru. Podobny efekt można również uzyskać, jeśli umiejętnie wybierzemy rodzaj opakowania. Tutaj mamy do dyspozycji zarówno klasyczne sposoby pakowania w celofan, jak również możliwość umieszczenia czekoladek i cukierków z logo w indywidualnych pudełeczkach. Wykonane z tektury, metalu lub drewna, mogą być znakowane logo firmy. Wówczas nawet po zjedzeniu wszystkich smakołyków, samo opakowanie pozostaje miłym prezentem, który można wykorzystać jako pojemnik na drobiazgi. Umieszczając na jego powierzchni logo firmy ? czy to grawerowane czy nadrukowane farbą, jednoznacznie i na stałe identyfikujemy go ze swoją firmą. Dzięki temu w przyszłości nikt nie będzie miał złudzeń, od kogo otrzymał tak smaczne i rozpływające się w ustach cukierki z nadrukiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *