Bez kategorii

Moda na balony reklamowe

Od kilku lat trwa nieprzerwana moda na balony reklamowe. Ich zalety są powszechnie znane i bogato udokumentowane. Powstające z papieru makulaturowego balony z nadrukiem są przyjazne środowisku, a proces ich wytwarzania nie generuje tylu szkodliwych zanieczyszczeń, co produkcja reklamówek z folii LDPE. Jeśli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia na tory reklamowe z papieru, mamy kilka ważnych wskazówek na ich temat. Wierzymy że pozwoli to Państwu jeszcze lepiej poznać ten produkt i wybrać taką torbę, która spełni wszystkie oczekiwania.

balony reklamowe z nadrukiem mogą występować w trzech podstawowych odmianach. Pierwsza z nich to balony szare, z papieru makulaturowego. Są one najbardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ niemal w całości powstają z już przetworzonego papieru. W ich przypadku nie ma potrzeby wycinania drzew. Drugi rodzaj toreb to balony białe. Wyglądem i wytrzymałością przypominają balony szare, z tym że powstają z oczyszczonego papieru. Trzecim rodzajem toreb są balony reklamowe lakierowane. Jest to najdroższy model toreb, o bardzo luksusowym wyglądzie. Z zewnątrz są one zabezpieczone warstwą lakieru, chroniąca papier przed wilgocią i promieniowaniem UV. Bardzo ważne jest to, że w tym rodzaju toreb najczęściej stosuje się uchwyty bawełniane, ze sznurka. W zależności od koloru toreb, kolor uchwytów może być do nich dopasowany.

Uchwytu to bardzo ciekawy temat, kiedy omawiamy balony reklamowe z nadrukiem. W torbach papierowych spotykamy trzy rodzaje uchwytów. Wspomniane wcześniej uchwyty bawełniane ze sznurka znajdują zastosowanie w najdroższych, lakierowanych torbach. Następnie odnajdujemy uchwyty wykonane ze skręconego papieru. One mogą mieć kolor biały lub czarny. Są wygodne i dopasowane do toreb białych i szarych. Dla tych samych toreb możemy również zastosować uchwyty reklamowe, płaskie. One również są praktyczne i wygodne w użytkowaniu, a także bardzo wygodne w noszeniu. Jednak prawdziwą ich zaletą jest kształt, wielkość i to że są płaskie. Dzięki temu możliwe jest wykonanie na nich nadruku. Zazwyczaj tym nadrukiem jest adres strony www, który idealnie wkomponowuje się w kształt i wielkość uchwytu.

Firmy, zajmujące się produkcją i drukowaniem na torbach papierowych, najczęściej oferują możliwość bezpłatnego przygotowania projektu graficznego. Jest to forma zachęty, skłaniająca do wyboru takiej, a nie innej firmy. Oprócz tego inne formy bonusów stosowane przez takie firmy to dokładanie kilku sztuk toreb gratis, a także korzystne rabaty i zniżki na następne zamówienia toreb reklamowych z nadrukiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *