Bez kategorii

Reklama na balonach

Reklama za pomocą balonów i innych dmuchańców to skuteczna forma promowania firmy. Pomysł ten stał się szczególnie popularny w ostatnich latach, głównie za sprawą rosnącej liczby imprez plenerowych ? to właśnie w ich trakcie balony reklamowe tak chętnie są wykorzystywane. Jeżeli jesteś ciekaw, dlaczego warto inwestować w balony z nadrukiem reklamowym, mamy kilka wskazówek i faktów do rozważenia.

Po pierwsze, balony należą do grupy najtańszych gadżetów. Oznacza to, że za stosunkowo niewielkie pieniądze możesz ich mieć naprawdę bardzo dużo. Wykonanie jednokolorowych nadruków na balonach nie jest kosztowne, a pozwala umieścić wszystkie najważniejsze informacje, które powinny dotrzeć do klientów. Oprócz tego, balon jest zabawnym gadżetem, który może przybierać zarówno standardowe kształty, jak i wiele innych. Z balonów napełnianych helem najwięcej radości mają oczywiście dzieci. Nie ma w tym nic dziwnego, jeśli weźmiemy pod uwagę że takie balony są oferowane w kształtach bohaterów z kreskówek.

Jednak poza konkurencyjną ceną, jest również kilka innych ważnych powodów, dla których warto inwestować w balony. Przede wszystkim możliwość wykorzystywania ich w trakcie niemal wszystkich ważnych eventów. Uniwersalność balonów okazuje się być największą zaletą, którą posiadają te produkty.

W końcu, trzecim argumentem przemawiającym za balonami jest to, że są oferowane w dziesiątkach różnych kształtów i wielkości. Pomimo że przywykliśmy do balonów klasycznych ? okrągłych, to jednak w sprzedaży odnajdujemy także takie, których kształty są podłużne i umożliwiają tworzenie różnorodnych figurek. Biorąc pod uwagę te wszystkie zalety, warto zadać sobie jedno oczywiste pytanie ? jakiej wielkości powinny być zamawiane balony, aby najlepiej spełniły się w roli gadżetu reklamowego? Czy na małych balonach nadruki reklamowe będą wystarczająco czytelne, czy może warto zwiększyć rozmiar i uzyskać większą powierzchnię do zadrukowania? To są pytania, na które należy odpowiedzieć przed złożeniem zamówienia. Chcąc aby balony z logo były zauważalne z dużych odległości, powinniśmy celować w średnice 14 cali. Mniejsze balony, pomimo że mają niższą cenę, nie zapewniają już tak dużej powierzchni do zadruku. Z tego też powodu są polecane bardziej do użytkowania wewnątrz pomieszczeń.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego, jaki rodzaj balonów wykorzystać w swojej firmie, można znaleźć u producentów, a także w firmach zajmujących się wykonywaniem nadruków na balonach. Korzystanie z takiego rozwiązania jest nie tylko wygodne, ale również bezpieczne ? mamy pewność, że nadruki na balonach będą dokładnie takiej wielkości, jakiej byśmy sobie życzyli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *